Tirana Electronics

Përvojë e gjerë dhe kreativitet, cilësi absolute e produkteve, përgjegjësi sociale, ndershmëri dhe kujdes superior i klientit

Cilësi e garantuar

TE Electronics garaton cilesinë origjinale.

Produkte origjinale

Ne përfaqesojmë brande origjinale edhe cdo prdoukt është origjinal

Servis i garantuar

Servisi është pika jonë më e fortë. Tekniket tanë janë të licencuar në menyrë zyrtare për riparimin e produkteve.

Suport 24/7

Suporti jonë është i shpejt edhe tepër komod. Ne do tju japim zgjidhje brenda ditës.

Vivo XL

Ekran i mrekullueshëm – 5.5″ inch + Vivid HD AMOLED Color + Corning Gorilla Glass 3
Super i fuqishëm – Extreme 1.3 GHz Octa Core Processor | 64-Bit
Dizajn origjinal nga BLU – I krijuar me materialet edhe metalin më të mirë për tu ndjerë komod.
Punon me të gjitha kartat – Mundësi për dy karta.

Vivo 5 – Përmbledhje dhe Specifikime

Kërkoni eksperienca të reja

SISTEMI OPERATIV

Android 5.1 Lollipop
Battery: Li-Ion 3150 mAh
Chic Gold and Liquid Silver

TEKNOLOGJIA

3G: 850/1700/1900/2100
4G LTE: 2/4/7
LTE Cat 4 up to 150 Mbps

KAMERA

13.0 megapixel Main Camera
PDAF with LED Flash | 4128x3096
5.0 megapixel Front Camera

PROCESORI

Mediatek 6753
1.3 GHz Octa Core | 64-Bit
MALI-T720 GPU

MEMORIA DHE RAM

32GB Internal Memory
3GB RAM
MicroSD Up to 64GB

EKRANI

5.5-inch 720 x 1280 | 267 PPI
HD Super AMOLED
Corning Gorilla Glass 3

Part Number PSB19-SW27
Item Weight 10.4 ounces
Product Dimensions 5.1 x 2.3 x 2.6 inches
Origin China
Item model number 22604
Size 1-Pack
Color Soft White
Style A19 1-Pack
Shape A19
Power Source corded-electric
Voltage 12 volts
Wattage 12
Item Package Quantity 1
Type of Bulb LED
Special Features 60 watt bulb uses 12 watts
Usage Suitable for indoor & outdoor enclosed fixtures

e-Studio 306LP

Kjo është pajisja e parë fotokopje MFP e cila mund të fshijë letrën. Duke printuar me një toner ngjyre blu unike ju mund te ripërdorni letrën përsëri.

Kjo pajisje fshin letrën në më shumë se 1 herë.

Ju do të kurseni Para, letër por edhe të kujdeseni për ambientin.

e-STUDIO2505AC

Ky është kolegu juaj më i ri në zyrë i cili do të kujdeset që dokumentat tuaj me ngjyra A4 ose A3 të duken profesionale.

Shpejtesia e printimit

25 ppm (A4) 15 ppm (A3)
Warm-up Time: Approx. 12 seconds from (low power mode)

Dimensionet e letrës dhe gramatura

Cassette 1: A5R-A3, 60-256 g/m²
Cassette 2: A5R-320 x 460 mm, 60-256 g/m² Bypass: 100 x 148 mm-320 x 460 mm, 52-280 g/m²

Kapaciteti i letrës

2x 550 sheets (Cassettes),
1x 100 sheets (Bypass)
Maximum: 3,200 sheets

Automatic Dublex dhe kontrolli

Automatic Duplex: A5R-320 x 460 mm, 60-256 g/m²
Controller Type: Toshiba e-BRIDGE

Memorja

Memory: Toshiba Secure HDD 320 GB**, 4 GB RAMInterface: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, High-Speed USB 2.0, WLAN* (IEEE802.11b/g/n), Bluetooth*, Wi-Fi Direct*

Dimensionet dhe pesha e fotokopjes

585 x 640 x 787 mm (W x D x H),
~ 75.5 kg

More <a href="product/e-studio2050c/">Click here</a>

Energy Sport Cam Extreme

Perfekte për aventurierët edhe personat që merren me sporte ekstreme. A jeni gati te ndani me ne cdo gjë që ju sheh syri. Një kamera e cila i duron ujit, baltës, hedhjes nga lartësia. Tashmë atë që përjetoni ju e perjetojnë të gjithë.

Tirana Electronics

Ne kemi një gamë të gjerë të sistemesh multifunksionale, fotokopje dhe printera. Gjeni produktin që ju përshtatet më shumë